Teknika, metoda, ushtrime per te menaxhuar ankthin Shiko më të madhe

Teknika, metoda, ushtrime per te menaxhuar ankthin

Anxhela Peza A-000142

Libër i ri

88 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184818

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Anxhela Peza,
Poete, Shkrimtare, Psikologe Klinike dhe Këshillimi.

Botime në Letërsi:

1. Verbëri Kotësie, 2008

2. Zemër me Kockë, 2013

3. Zonja Tirana, 2017

Botime në Psikologji:

1. Paraadoleshenca Sfidat e Prindërimit, 2015

2. Teknikat në Psikoterapi, 2016

3. Teknikat për Trajtimin e Ankthit, 2021

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe230
ISBN9789928184818
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë