Bileta gold I love my business ne oferten per 147 euro Shiko më të madhe

Bileta gold I love my business ne oferten per 147 euro

Ermal Mamaqi EMA0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I LOVE MY BUSINESS – nje trajnim fuqizues 2-ditor, dedikuar sipermarresve dhe njerezve ne karriere, - i ideuar nga Ermal Mamaqi qe zhvillohet ne datat 28 & 29 Prill 2023 ne mjediset e Pallatit te Kongreseve ne Tirane. Oferta fantastike per bileten Gold vetem per miqte e Bukinist.al

Më shumë detaje

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

17 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

ÇFARË ËSHTË EVENTI I LOVE MY BUSINESS?

Një trajnim fuqizues dedikuar biznesit dhe rritjes në karrierë.

2 ditë intensive trajnimi nga Ermal Mamaqi, ku do marrësh motivimin dhe njohuritë që të nevojiten për të rritur veten profesionalisht dhe jo vetëm.

 

Trajnimi fokusohet në disa sfera të rëndësishme për biznesin dhe jetën e secilit, si lidershipi, marrëdhëniet, mendësia e duhur, objektivat, punësimi & mbajtja e njerëzve të duhur për ty dhe vendosja e qëllimeve të qarta që do ta çojnë biznesin tënd në një nivel më të lartë.

 

PSE ERMAL MAMAQIN SI TRAJNERIN TËND?

Ermal Mamaqi është biznesmen i suksesshëm prej vitesh, i pavarur financiarisht, themelues dhe drejtues i disa kompanive të rëndësishme në Shqipëri.

Në këtë trajnim do të gjesh të përmbledhura shumë mësime me vlerë që Ermali i ka marrë nga eksperienca e tij shumëvjeçare në botën e biznesit dhe nga trajnimet që ka ndjekur.

Disa nga gjërat që do të mësosh në këtë trajnim:

üSi të përballesh më efektivisht me sfidat që të dalin para

üSi të motivosh veten për të marrë rezultate më të mira

üSi të jesh më i fokusuar

üSi të kesh marrëdhënie të mira me bashkëpunëtorët

üSi të besosh më shumë te vetja & të jesh lider më i mirë

üSi të gjesh idenë e duhur të biznesit për ty (çfarë vëret të pëlqen të bësh)

…e shumë të tjera…

Strategjitë dhe teknikat që do të transformojnë jetën tënde

 •         Ji Lider Më i Mirë
 •         Rrit Performancën
 •         Motivohu Për Më Shumë
 •         Forco Frymën Në Grup
 •         Maksimizo Pasionin Për Punën
 •         Vendos Qëllimet

KY TRAJNIM ËSHTË PËR TY NËSE:

 •         Je drejtues biznesi dhe dëshiron të mësosh si të jesh lider më i mirë
 •         Punon diku dhe dëshiron të rritesh në karrierë
 •         Je i pamotivuar dhe dëshiron një shtysë për të dalë nga zona ku ke ngecur
 •         Je drejtues biznesi dhe dëshiron të mësosh si të jesh lider më i mirë
 •         Punon diku dhe dëshiron të rritesh në karrierë
 •         Je i pamotivuar dhe dëshiron një shtysë për të dalë nga zona ku ke ngecur

Bileta GOLD

215 euro    147 euro

Përfshin:

- Akomodim në zonën "Gold"(pas zonës VIP)

- Materialet e Trajnimit

- Libri "Në garë me veten"

- Takim Mastermind pas trajnimit

- Programi

28 & 29 prill, Pallati i Kongreseve

2 ditë Trajnim intensiv

Dita 1: Check in: 12:00

            Event Start: 14:00-18:00

Dita 2: Check in: 08:30

            09:00-18:00

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/Anglisht
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë