Mjaft me! Shiko më të madhe

Mjaft me!

Alberto Pelai BOG0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këshilla dhe rregulla për të përballuar sfidat dhe rreziqet e periudhës së adoleshencës

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët248
ISBN9789928060655

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët248
ISBN9789928060655
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë