I ri Ditari i Gregut 18 – beje vete librin Shiko më të madhe

Ditari i Gregut – beje vete librin

Jeff Kinney IA0160

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në Ditarin e Gregut Bëje Vetë Librin ju jeni autori, ilustruesi dhe personazhi kryesor. Edhe pse mbushur plot me faqe ndërvepruese, sërish mbeten faqe bosh për të shkruar historinë e jetës sate. Ky libër është gjithçka që ju nevojitet për të krijuar kryeveprën tuaj. Po pavarësisht se ç'bëni, sigurohuni që ta fshihni në një vend të sigurt pasi të mbaroni. Sepse kur të bëheni të pasur e të famshëm, ky libër do të vlejë sa një thesar.

11106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272737

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe109
ISBN9789928272737
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka