Bookaroo Pen Pouch Gold Shiko më të madhe

Bookaroo Pen Pouch Gold

BLM0508

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aksesori shtesë që vendoset në pjesën anësore të librit apo bllokut tuaj të shënimeve për të mbajtur të sigurtë të gjithë aksesorët e tjerë. Për të gjithë lexuesit apo studentët që nuk duan të humbasin asnjë aksesor. Përshtatet lehtësisht me shumicën e librave apo dhe fletoreve A5 falë materialit elastik.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393407063

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Aksesori shtesë që vendoset në pjesën anësore të librit apo bllokut tuaj të shënimeve për të mbajtur të sigurtë të gjithë aksesorët e tjerë. Për të gjithë lexuesit apo studentët që nuk duan të humbasin asnjë aksesor. Përshtatet lehtësisht me shumicën e librave apo dhe fletoreve A5 falë materialit elastik.

Të dhëna

ISBN5035393407063