Alphabooks Amperstand & Shiko më të madhe

Alphabooks Amperstand &

BLM0500

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një aksesor që ofron simbolet në formën më interesante. Vjen në peshë 340 gramë. Në përmasa 14 x 19 cm, për të dekoruar me simbolet e preferuara. Të gjitha simbolet janë të lidhura dhe të zbukuruara në pjesën anësore. Një dhuratë e veçantë për ditëlindje, përvjetor apo të gjithë ata që i duan simbolet dhe librat.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393373276

1 650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një aksesor që ofron simbolet në formën më interesante. Vjen në peshë 340 gramë. Në përmasa 14 x 19 cm, për të dekoruar me simbolet e preferuara. Të gjitha simbolet janë të lidhura dhe të zbukuruara në pjesën anësore. Një dhuratë e veçantë për ditëlindje, përvjetor apo të gjithë ata që i duan simbolet dhe librat.

Të dhëna

ISBN5035393373276