Papa kalisti III, Skenderbeu, Kryqezata dhe Shqiperia Shiko më të madhe

Papa kalisti III, Skenderbeu, Kryqezata dhe Shqiperia

Zef Valentini PL0037

Libër i ri

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657185

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657185
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë