Ditar dashurie i një shkrimtari Shiko më të madhe

Ditar dashurie i nje shkrimtari

Albatros Rexhaj DA0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Ditar dashurie i një shkrimtari” është një himn shqiptar për dashurinë, ku ngjarjet dhe mendimet shtjellohen në një bashkëbisedim artistik mes shkrimtarit dhe muzës së tij.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789994302949

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E shkruar në stilin e prozës refleksive, “Ditar dashurie i një shkrimtari” është një rrëfim ku romantika gërshetohet me erotikën. Kujdesi ndaj detajit dhe guximi artistik i autorit thyejnë mjaft tabu dhe paragjykime që kanë të bëjnë me dashurinë dhe seksin.

                                   

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe160
ISBN9789994302949
Titulli origjinalDamo
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri