Cmim i reduktuar! Fytyra tjeter e nates Shiko më të madhe

Fytyra tjeter e nates

Enkelejd Lamaj A-000064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Cili shkon në një restorant dhe sheh se vera e kuqe është pak si shumë e kuqe; cili në diskotekë i vë syrin vajzës më të bukur; cili për të kaluar një fundjavë zgjedh dhomën e gabuar… mirëseerdhët në bord, zonja dhe zotërinj. Përgatituni për një udhëtim në botën e ‘një dere më tutje’, në botën e errët të natës, të populluar prej shpirtërsh të zymtë, pasione të etura dhe etje të pashtershmë. Është e vërtetë që fati është i verbër, apo jemi ne që verbohemi prej tij?

Më shumë detaje

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789992787058

552 Lekë

-8%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përmbajtja:   

1. 339

2. ADHURUESI I FISHEKZJARREVE

3. KUR NJË FËMIJË KA URI, DUHET T’I JAPËSH PËR TË NGRËNË

4. NGRËNËSIT E FARAVE

5. STINA E SHTATË

6. LËNDINA E DËSHIRAVE

7. BËRË ME DORË

8. STUDENTORE

9. FYTYRA TJETËR E NATËS

                                                     

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe270
ISBN9789992787058
RedaktoriAgim Bakushi
Viti i Botimit2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë