I ri Kthimi Shiko më të madhe

Kthimi

Albatros Rexhaj BZ0068

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Albatros Rexhaj është shkrimtar modern, që me sukses të madh e ka gjetur rrugën te lexuesi i shumtë - në numër - i tij. Sinqeriteti dhe thjeshtësia e tij krijuese, trajtimi pa ekuivok dhe pa komplekse i temave, origjinaliteti krijues, e ka bërë emrin e tij të pranishëm në letërsinë shqipe. Mos hezitoni ta lexoni: Nuk është shkrimtari tipik që do ta hasni.  

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Buzuku
Fletët231
ISBN9789951721578

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kthimi është titulli i veprës që zhvillohet në dy linja. Plotësuese ndaj njëra tjetrës e në të njëjtën kohë të pavarura, Kthimi dhe Outboxi i ndjenjave të mia përbëjnë librin që keni në duar. Përderisa te Kthimi autori ndërton fabulën përmes së cilës komunikon me lexuesin, trajton temat që preokupojnë atë, kredhet në mendime e meditime rreth temave universale njerëzore; por që secila gjeneratë i sheh dhe reagon ndryshe me to, te Outboxi i ndjenjave të mia autori shpalos ndjenjat krejt personale përmes dromcave poetike.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët231
ISBN9789951721578
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë