Prishtina New European Capital OMB Shiko më të madhe

Prishtina New European Capital OMB

A-006412

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN978-9928-4563-0-4

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri "Prishtina kryeqyteti i ri evropian, imazhi i një qyteti për t'u zbuluar" ndihmon në përmirësimin e gjendjes së artit në planifikimin urban. Puna e bërë  është shumë e çmuar sepse studimi i rastit të Prishtinës dhe rajonit të Kosovës, dhjetë vjet pas pavarësisë, zbulon një territor që është ende e panjohur dhe i paekspozuar në Evropë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe305
ISBN978-9928-4563-0-4
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë