Borebardha Shiko më të madhe

Borebardha

Vëllezërit Grim LOG0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim fantastik, i ngrohtë dhe i pranueshëm që nga faqet e para. 

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989904715

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe64
ISBN9789989904715
V. Bot2002
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNeka Turkeshi
VendndodhjaShkup