Dekorimet nga Princ Vidi deri sot Shiko më të madhe

Dekorimet nga Princ Vidi deri sot

Filip Rrumbullaku BG0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim special i shoqëruar me shpjegime dhe foto që nga koha e Princ Vidit deri në ditët tona për dekoratat që ka dhënë shteti shqiptarë për personalitetet vendase dhe të huaja. Autori Filip Rrumbullaku ka qenë Sekretar i Përgjithshëm i Presidencës në periudhën kur në krye të shtetit ishte Alfred Moisiu prandaj ky botim vjen i plotë, i gjithëanshëm dhe më të dhëna që flasin për mënyrën sesi shteti sillet dhe vlerëson vlerat që i shërbejnë kombit shqiptar

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Fletët296
ISBN9789994342808

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët296
ISBN9789994342808
RedaktoriAferdita Cesula
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë