Lahuta e Malcis - ngjizja mitologjike Shiko më të madhe

Lahuta e Malcis - ngjizja mitologjike

Tonin Çobani BF0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri plotëson jo vetëm galerinë e studimeve fishtjane, por edhe të mitologjisë shqiptare. Hapja kulturologjike si metodologji dhe si kërkim provokon shpjegime më të thelluara të idenditetit tonë kulturor

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789928161055

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789928161055
V. Bot2012
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë