Eseistika Shiko më të madhe

Eseistika

Tonin Çobani BF0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një sprovë mbi zhanrin, që nga zanafilla, dhe përdorimi I tij në letrat shqipe si prozë non-fiction, si tekst argumentues, që iu vlen mësuesve dhe studentëve

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789928161185

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789928161185
Viti i Botimit2013
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër