Koni ben nje udhetim

BAO0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni dhe familja e saj bëjnë një udhëtim. Edhe gjyshërit dhe kushëriri i saj, Mikeli,janë sigurisht me to. Një shëtitje në pyll, piknik në fushë, akullore dhe udhëtim me tren. Një ditë me të vërtetë e bukur! Deri kur Koni humb arushin e saj....

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354503

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Nisuni për një piknik me Konin dhe mësoni më tepër për natyrën dhe gjtihë pasurinë që ajo ofron. Mësoni se çfarë duhet të përgatisim në çantat tona kur nisemi për një piknik. Do të shohim dhe si dielli leshon rreze mbi tokë, si fëshfërijnë gjethet, do të ndiejmë aromën e natyrës. Të gjitha bukuritë që ajo na fal dhe gjithë ky udhëtim shoqërohet dhe me figura që na bëjnë të ndihemi sikur jemi dhe ne aty me Konin.

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354503
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç