I ri Jete te humbura Shiko më të madhe

Jete te humbura

Defrim Ceka DEC0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Jetë të humbura" ka në qendër të tij një histori të thjeshtë. Personazhi që rrëfen, Vali, është një djalë jetim të cilit bota i ka treguar anën e saj më të errët që në vogëli.

Më shumë detaje

102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vision Printing
ISBN9789928374073

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjithçka do te ndryshoje, kur ai njihet rastësisht me një plak të vjetër, i cili duket sikur ka formulën e zgjidhjes për çdo problem. Ndërsa Vali njihet me formulat e plakut të vjetër, zemra e tij fillon te njohe vetëm një zgjidhje, Avin.

Nga këtu nis rrugëtimin e pakthyeshëm e gjithë novela. Ku gjatë saj, do të zbulohet se njëri nga personazhet e ka humbur jetën, dikush do ta humbasë gjatë veprës dhe dikush tjetër frymon, por nuk "jeton".

Por cili do te jetë fati i secilit personazh?

Pse plaku ështe personazhi kryesore edhe pse nuk duket?

A do të arrije Vali të gjeje rrugën për tek zemra e Avit?

Për këto, ka vetëm një pergjigje, "Jetë të humbura".

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe176
ISBN9789928374073
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori