Vanilje dhe cokollate Shiko më të madhe

Vanilje dhe cokollate

Sveva Casati Modignani BD0183

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vanilja e çokollata: dy shije të ndryshme, por që lidhen shumë mirë bashkë. Ashtu siç ndodh ngandonjëherë në dashuri.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994302406

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ashtu i ndodhi edhe Pepes e Andreas, që, pas tetëmbëdhjetë vjetësh martesë dhe tre fëmijësh, kurrë nuk reshtën së dashuruari njëri-tjetrin. Por, një ditë, alkimia magjike prishet, kështu që ajo, e zhgënjyer dhe e poshtëruar nga aventurat dashurore të të shoqit, vendos të largohet dhe ta lërë atë vetëm të merret me mijëra problemet e përditshme. Një ndarje, e cila, gjithsesi, merr një rëndësi vendimtare për të dy pasi i ndihmon të shohin me vëmendje brenda vetvetes dhe ta gjejnë sërish njëri-tjetrin

Të dhëna

Faqe464
ISBN9789994302406
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiGuri Shyti