Cmim i reduktuar! Me ne fund nje shi diamantesh Shiko më të madhe

Me ne fund nje shi diamantesh

Sveva Casati Modignani BD0176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pronari i një shtëpie botuese vdes, duke iu lënë të bijve dhe nipërve një pasuri të pafund dhe një mister të madh: mijëra miliarda, që përbënin një pjesë domethënëse të trashëgimisë, janë zhdukur si kripa në ujë. Leximi i testamentit i hap rrugën një gjuetie në kërkim të thesarit

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët384
ISBN9789994333666

723 Lekë

-15%

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Midis pasionit dhe dashurisë, vjen fuqia për të rifilluar përsëri Në gjuetinë për të gjetur thesarin e lënë trashëgimi nga pronari i shtëpisë, në mes xhelozive dhe mërive, do të jetë Sonja, nusja e djalit të tij, një grua e bukur dhe e mencur. Në mes të tensionit të krijuar në familje, ajo do të jetë e vetmja që do të gjej forcën për të filluar një jetë të re.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët384
ISBN9789994333666
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
PërkthyesiAida Baro