Cmim i reduktuar! Nje grua e denje Shiko më të madhe

Nje grua e denje

Sveva Casati Modignani BD0405

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në një fshat të vogël të Sicilisë, një murgeshë enigmatike i jep një intervistë të bujshme një gazetari të guximshëm.

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333771

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ajo quhet Nensi Pertinaçe dhe përpara se të zhdukej në mënyrë të beftë, pa lënë gjurmë, kishte qenë një nga gratë më të famshme të Nju-Jorkut, madje që synonte deri edhe kolltukun e kryetares së bashkisë. Por mbi të kaluarën e saj rëndon hija e gjatë e Koza Nostras, ndërsa e tashmja nuk ngjan aq e qartë dhe e kthjellët... Një roman mbresëlënës, prej të cilit është bërë një film me Serena Grandin dhe Kerol Altin, i transmetuar nga Kanali 5.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe384
ISBN9789994333771
V. Bot2006
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGuri Shyti