Une dhe fjala Shiko më të madhe

Une dhe fjala

Hasan Muzli Selimi A-000215

Libër i ri

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN9789928043900

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe132
ISBN9789928043900
RedaktoriDefrim Cani
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë