Pena alpine e Hasan Muzli Selimit Shiko më të madhe

Pena alpine e Hasan Muzli Selimit

Hasan Muzli Selimi A-000208

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përmblidhen të gjitha vlerësimet e redaktorëve të ndryshëm rreth krijimtarisë së Hasan Muzli Selimit. Pena alpine e autorit, me delikatesën e vëllimeve të tij, ka qenë një bojë që nuk është hequr në mendjet e Lulzim Logu-t, Lisen Bashkurti-t, Harilla Mane-s, Ndue Gjika-s, Ramiz Lushaj-t, Mark Simoni-t, Sadik Bejko-s, Sejdi Berisha-s, Hamit Aliaj-t, Islam Lauka-s, Zenun Hysenukaj-t, Haki Zllami-t, Tahir Bezhani-t, Dëfrim Cani-t dhe Agim Bajrami-t.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN9789928043726

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe130
ISBN9789928043726
RedaktoriRamiz Lushaj
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë