I ri Te jetosh ne enderr, te enderosh ne realitet Shiko më të madhe

Te jetosh ne enderr, te enderosh ne realitet

Eldri Baku A-004118

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eldri Baku në librin e tij sjell një reflektim për botën në të cilën jetojmë, përtej botkuptimit të moshës; - një një mjedis ku ka krizë komunikimi, ku mungon besimi dhe ku teknologjia po e zvetënon botën shpirtërore të njeriut, ndërsa njerëzit ëndërrojnë gjithnjë e më pak. Në këtë roman apelohet për tu ruajtur ëndrra si fuqi e madhe shndërruese brenda njeriut

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët116
ISBN9789928456625

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në katrahurën teknologjike, ku gjithkush gjen gjithçka vetëm me një klikim në tastierë, ku bota reale e zhveshur qartësisht të serviret pa pikë rezerve e ku, për pasojë, mendja stopon së punuari e zemra së pompuari, ky roman vjen si kujtese për miqtë e mi adoleshentë, për t’ju thënë: “Hej, njerëz, mos harroni ëndrrat! Lërini të shkrihen me realitetin! Kështo nuk do të harronj asnjëherë të Ndjeni, dhe duke kalitur Ndjenjat, do përballojmë çdo sfidë. Pra, mos u Dorëzoni”

Autori

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët116
ISBN9789928456625
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanPsikologjik