Poliana Shiko më të madhe

Poliana

BAO0136

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushja Poliana mbetet jetime dhe shkon të jetojë me tezen e saj, znj. Polin, një grua e zymtë. Aty Poliana njeh miq të mirë dhe njerëz shumë interesantë, që i bën për vete me natyrën e saj të qeshur dhe miqësore.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026101

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Falë lojës që i kishte mësuar i ati, ajo i bën të tjerët të gjejnë lumturinë dhe në fatkeqësi, vetëm duke parë anën pozitive të gjërave. Me pafajësinë e mirësinë që rrezaton, Poliana rikthen te tezja e saj dashurinë e vjetër dhe te I gjithë fshati buzëqeshjen. Në libër ju do të lexoni për shumë e shumë situata të vështira, të cilat i kalon me guxim Poliana.

Të dhëna

Faqe80
ISBN9789928026101
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër