Poezi dhe esse Shiko më të madhe

Poezi dhe esse

Edgar Allan Poe PL0127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje me poezi dhe esse te autorit Edgar Allan Poe.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992798238

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789992798238
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiDritan Thomollari