Historia e princit Ivan (d) Shiko më të madhe

Historia e princit Ivan (d)

Peter Holeinone BDI0096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ilustrimet e gjalla dhe të gëzueshme të princit trim, me shtriga dhe plot përralla të tjera që të lënë gojëhapur, shpalosin botën magjepsëse, pjesë e së cilës çdo fëmijë dëshiron të jetë.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992731093

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një princ trim dhe fisnik me emrin Ivan, që për motër të gjetur kishte një shtrigë të keqe. Shtriga e urrente atë aq shumë, saqë një ditë, me hile, u përpoq ta vriste. Por ishte pikërisht ajo, që ra në kurthin që kishte përgatitur vetë. Historia e princit Ivan dhe shumë të tjera si: Liqeni i peshqve të artë; Princi dhe lypësi; Aleks gjahtari; Irina dhe shpirti i pyjeve, Bija e pyllit etj do i mrekullojnë lexuesit e vegjël.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe50
ISBN9789992731093
RedaktoriAna Sheldia
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNasi Lera