I ri Plaku dhe deti Shiko më të madhe

Plaku dhe deti

Ernest Hemingway REK0131

Libër i ri

1099 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308535

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe108
ISBN9789928308535
Titulli origjinalThe old man and the sea
RedaktoriAli Lleshi
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiQemal Velija
RomanSagë&Histori