Robin Hud - Zambaku Shiko më të madhe

Robin Hud - Zambaku

Howard Pyle A-005323

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në librin që keni në duar do të lexoni aventurat e Robin Hudit, heroit legjendar të pyjeve të Shervudit, ndihmësit të të varfërve, jetimëve, të pastrehëve dhe armik i padrejtësive, gjakatarëve dhe tiranëve.

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608125

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe170
ISBN9789995608125
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiNermin Aga