Cmim i reduktuar! Histori e shkurtër e botës Shiko më të madhe

Histori e shkurter e botes

Ernst Hans Gombrich BD0552

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga vlerat e mëdha të këtyre "rrëfenjave të vërteta" është se lexohen me një frymë. Ngjarje të së kaluarës, të shumë e shumë kohëve më parë, na duket sikur kanë ndodhur sot.

Më shumë detaje

892 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994305568

990 Lekë

-10%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tërheqës, plot dije dhe shembuj, Ernst Gombrich na shpalos të gjithë zhvillimin e njerëzimit. Kjo është historia e botës e rrëfyer nga një mëndje e ndritur: joshës si një roman, i pasur si një enciklopedi. Ky libër ka zënë vendin e vet të padiskutueshëm te klasikët.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe310
ISBN9789994305568
Titulli origjinalEine kurze Weltgeschichte fur junger Lese
RedaktoriSejdin Cekani
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnila Omari