Harta turistike e Shqiperise – destinacioni juaj

Grup autorësh GEO0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Harta e re e Turizmit - Shqipëria - Destinacioni juaj

Modeli i ri, informacion i pasur, i strukturuar dhe i përditësuar!

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928202437

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

1 libër tjetër nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta e re e Turizmit - Shqipëria - Destinacioni juaj

Modeli i ri, informacion i pasur, i strukturuar dhe i përditësuar!

Karakteristika të veçanta dhe risitë

Harta

- Informacion i përditësuar i infrastrukturës rrugore për të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë edhe zonat e largëta malore.

- Informacion i ri dhe i kategorizuar mbi monumentet, atraksionet dhe aktivitetet e natyrës si dhe turizmit kulturor.

- Përfshirë një listë të gjerë të fshatrave me potencial turistik dhe kampe.

- Vizualizimi i topografisë dhe evidentimi i emrave kryesorë të destinacionit turistik.

Faqja tjetra

- Informacion të reja të dobishme për turistët në destinacionet dhe aktivitetet e turizmit të natyrës dhe kulturës në rajonet kryesore me lidhje me faqet e internetit përmes barcode

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928202437
Titulli origjinal32
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaEnglish
Tipi i publikimitMap
Grupmoshaover 14 years old
Statusinew
Numri i botimevefirst edition
Përmasat100 x 70