I ri Tre ujqit e vegjël - SC Shiko më të madhe

Tre ujqit e vegjël - SC

Evjenios Trivizas PE0233

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Na ishin njëherë e një kohë tre ujq të vegjël, që donin të ndërtonin një shtëpi.Por Runi-Runi, derri i keq dhe dinak, kishte bërë plane të tjera me mendjen e tij... Ky libër vjen me ilustrimet fantastike të Helen Oxenbury

Më shumë detaje

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët34
ISBN978-9928-233-36-3

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Kritika:

“...libri më zbavitës i vitit... një libër krejtësisht i veçantë me ilustrime, që do të kënaqë gjithë familjen.” - Junior Bookshelf

“...fëmijët do të shkrihen gazit qysh në fillim.” - Kirkus Reviews

“Çdo faqe është plot me nota komike.” - The Times

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët34
ISBN978-9928-233-36-3
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat216x270
PërkthyesiRoemo Çollaku