Vajza që humbi buzëqeshjen Shiko më të madhe

Vajza qe humbi buzeqeshjen

Kate Hindley BAT0178

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kloe Gjata ka humbur BUZEQESHJEN. Ajo nuk lë vend pa e kërkuar.

(Poshtë jastëkut. Poshtë shtratit. Poshtë hundës së vet. Natyrisht.)

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët364
ISBN9789928219923

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ajo provon çdo gjë që buzëqeshja t'i rikthehet.

(Pankekët që i pëlqejnë jashtë mase. Gjyshen e dashur. Gazmoren e preferuar. Natyrisht.)

Por duket sikur asgjë nuk po funksionon!

Deri kur një natë ndodhi diçka krejtësisht E MAGJISHME dhe Kloja ugjend në një aventurë përtej kësaj bote...


Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët364
ISBN9789928219923
Titulli origjinalThe girl with the lost smile
RedaktoriRudina Çupi
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRudina Çupi