Ditari i nje ylli Shiko më të madhe

Ditari i nje ylli

Grup autorësh JB0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë ditar të veçantë, të fshehtat e zemrës, miqësitë, dashuritë dhe sekretet tuaja do të zgjatin përjetësisht.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 179

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe128
ISBN978 992 81 77 179
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë