Cmim i reduktuar! E vërteta lakuriq Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

E verteta lakuriq

Bob Merkowitz BOT003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka që burrat nuk e thonë por që gratë duhet ta dinë. Mendja mashkullore është një terriotr i panjohur dhe pa mjetet e duhura, do të vazhdojë të mbetet po e tillë. Por tani gratë kanë mundësi që të mos vijnë më rrotull në errësirë!. Më në fund një libër që zbulon se çfarë ka vërtetë në zemrën dhe mendjen e burrave, por që nuk del kurrë nga goja e tyre

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët248
ISBN9789928001764

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët248
ISBN9789928001764
Titulli origjinalBOTA SHQIPTARE
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMegi Mëhilli