Shiko më të madhe

Kristo Floqi, koha dhe vepra e tij letrare

A-000037

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062666

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe636
ISBN9789928062666
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë