Botekuptimi Kur'anor nje pikenisje perreforme kulturore Shiko më të madhe

Botekuptimi Kur'anor nje pikenisje perreforme kulturore

Abdulhamid Ebu Sulejman LOG0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Monoteizmi, pejgamberia dhe udhëheqësia e shtetit janë tre parimet, të cilat autori në këtë vepër i përpunon si baza të sistemit ligjor dhe politik të Islamit.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585333

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe54
ISBN9789989585333
V. Bot2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiDriton Morina
VendndodhjaShkup