Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Të numërosh yjet Shiko më të madhe

Të numërosh yjet

Lois Lowry BAT0081

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të numërosh yjet është një roman historik nga autorja amerikane Lois Loëry, rreth arratisjes së një familje hebreje nga Kopenhageni gjatë Luftës së dytë Botërore.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët144
ISBN9789928116901

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A është e vërtetë historia e Anamarisë? E di që do të më pyesni për këtë. Më lini të përpiqem tjua shpjegoj këtu më poshtë, se ku është kufiri midis së vërtetës dhe trillimit, ku mbaron njëra e ku fillon tjetra... Për më shumë lexoni romanin e mirënjohur të autores së shquar amerikane, Lois Lowry

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët144
ISBN9789928116901
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRuzhdi Totaj