Cmim i reduktuar! Zonja sqimatare Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Zonja sqimatare

J. P. Donleavy UP0102

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Subjekti njihet si kronikë e ngjarjes më të çuditshme në Nju-Jork.Xhoiselina Zhënëvrë Mershantier Xhonsi,e arsimuar në kolegjin Brajën Maur dhe për ca kohë banore e Skardejlit është rritur në mënyrë të atillë që të sillet gjithnjë si zonjë.Por ja që po të kesh të bësh me avokatë hileqarë,konsulentë financiarë mashtrues dhe burra të babëzitur për seks,edhe zonjës më të përsosur do t'i soset durimi.

16 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 27 0

240 Lekë

-20%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe156
ISBN978 99943 37 27 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiArtan Miraka