Albanian Riviera OMB Shiko më të madhe

Albanian Riviera OMB

A-006409

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim vjen si rezultat i seminarit ndërkombëtar të PhD-së ndërmjet Universitetit POLIS, Tiranë dhe Departamentit të Arkitekturës së Universitetit Ferrara, Itali.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN978-9928-147-34-9

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri mbledh eksperienca praktike dhe teorike të përpunuara brenda kontekstit të Departamentit të Kërkimeve të Aplikuara, Observatorit të Njësisë së Basenit Mesdhetar (OBM) dhe Metropolis sh.p.k. Tema është me interes të madh për ekonominë shqiptare të turizmit, por gjithashtu edhe për shoqërinë shqiptare. Gjithashtu, ofron një perspektivë të re dhe pikëpamje të reja, të cilat janë thelbësore për rritjen e ndërgjegjësimit ndaj potencialeve të territorit dhe respektit për mbrojtjen e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe217
ISBN978-9928-147-34-9
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë