MagicLand 2 Shiko më të madhe

MagicLand 2

Jehona Xhaferi A-002828

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është një libër shumë i mirë për nxënësit e klasës e dytë. Ky libër është i përshtatshëm për t’u kënaqur duke e mësuar gjuhën angleze. Ky libër është i bazuar në Kurrikulën bërthamë për arsimin fillor të Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë për klasën e dytë, gjuhë angleze. Ju mund ta përdorni këtë si libër më vete.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
Fletët120
ISBN9789951693325

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pasi që është shumë me rëndësi që fëmijët të mësojnë si shqiptohen fjalët, autorja e ka vënë shenjën në mënyrë që sa herë ta shihni ta kontrolloni fjalorin e Merriam Ëebster-it në internet për ta dëgjuar si tingëllon fjala.

Gjithashtu, në fund të librit i keni fjalët e shpeshta në këtë libër për fëmijën tuaj, të cilët do ti presin, vizatojnë, ngjyrosin dhe të luajnë me to.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët120
ISBN9789951693325
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë