I ri Cmim i reduktuar! Pushime supermiushore 3 Shiko më të madhe

Pushime supermiushore 3

Jeronim Stilton A-000441

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Viti shkollor thuajse po mbaron dhe pushimet janë afër, kështu që më erdhi një ide e shkëlqyer... A do t'ju pëlqente të vinit për vizitë këtë verë në Ishullin e Miushëve? Së bashku do të kalojmë pushime supermiushore dhe ju do të jeni të dërguarit specialë të gazetës "Jehona e Brejtësit".

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310668

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Argëtohuni dhe rikujtoni njohuritë e marra gjatë vitit shkollor:

Gjuhë shqipe

Matematikë

Gjuhë angleze

Edukim për shoqërinë

Art pamor

Dituri natyre

Të gjitha aktivitetet janë hartuar në përputhje të plotë me lëndët mësimore.

● Ushtrimet janë shoqëruar me ilustrime, me qëllim që të jenë sa më argëtuese. • Në faqet e librit do të gjeni fragmente të shkëputura nga aventurat e personazhit aq të dashur për ju, Jeronim Stilton!

Pushimet e kësaj vere do të jenë vërtet të mrekullueshme! Kujtimet më të bukura do të keni mundësi t'i pasqyroni në disa prej faqeve të këtij libri, përmes përshkrimeve ose vizatimeve. Në këtë mënyrë, do t'i kujtoni përherë pushimet tuaja.

• Në faqet e fundit të librit do të gjeni përgjigjet e të gjitha ushtrimeve. Kështu, do të keni mundësi të shikoni nëse i keni zgjidhur si duhet ato.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928310668
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë