Cmim i reduktuar! Mjeku ne familje Shiko më të madhe

Mjeku ne familje

P. Gildo Bianchi BOT0170

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Këshilla mjeksore për vetë kujdesjen mjekësore dhe shëndetësore.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789994386026

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri përfshin: Manual për ndërhyrjen e shpejtë Këshilla për rastet urgjente Parandalim i sëmundjeve Përgjigje pikëpyetjeve mbi shëndetin

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe312
ISBN9789994386026
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfrim Tabaku