Cmim i reduktuar! Libri i plote i perkujdesit per nenen dhe femijen Shiko më të madhe

Libri i plote i perkujdesit per nenen dhe femijen

Elizabeth Fenwick JB0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues themelor për kujdesin ndaj vetes dhe foshnjës, nga ngjizja e fëmijës deri në moshën trevjeçare. Tërësisht praktik, i ilustruar plotësisht dhe i indeksuar.

1102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 84 16 070

2 300 Lekë

-8%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe264
ISBN978 992 84 16 070
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri