Cmim i reduktuar! Mos i «vrisni» fëmijët Shiko më të madhe

Mos i «vrisni» fëmijët

Prof. Dr. Qazim Dushku BUE242

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një studim mjaft interesant i Prof. Dr. Qazim Dushku, që rrok problematikat e shumta të edukimit të fëmijëve në shkollë e në familje. Ideja se prindërit sillen keq me fëmijët, se edhe shkolla nuk reagon në lartësinë e duhur ndaj fëmijëve, sillen pa takt dhe nuk i marrin në mbrojtje fëmijët, koha e lirë rrjedh kot, pa adresime edukative dhe me një ritëm që lë për të dëshiruar. Të gjitha këto problematika janë interesante për tu përgjithësuar në një libër psikologjik dhe edukativ. Prof. Dr. Qazim Dushku ia ka arritur qëllimit me këtë botim joshës

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët262
ISBN9789992754389

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët262
ISBN9789992754389
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë