Maksi meson bicikleten

BAO0055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gati!? NISU! Maksi merr vrull me biçikletën e tij lodër. Por tani ai është rritur. Maksit i nevojitet një biçikletë e vërtetë! Bashkë me mamin ai vendos të rregullojë biçikletën e vjetër të vëllait të tij, Feliksit. Pastaj duhet të mësojë, mësojë, mësojë... Dhe, shumë shpejt, Maksi fillon të marrë kthesat e para.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354480

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Jeni gati të mësoni biçikletën? Maksi e ka shumë qejf biçikletën. Ai luan përditë me të. Por ka një problem, ai tani është rritur dhe biçikleta që përdorte nuk është më moshën e tij. Ai gjen një biçikletë të re, por ajo do rregulluar. Çfarë do të bëjë Maksi? Do e rregullojë dot ai biçikletën dhe të garojë me shoqen dhe vëllain e tij? Libri shoqërohet dhe me figura interesante.

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354480
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç