Maksi dhe fantazma Shiko më të madhe

Maksi dhe fantazma

Christian Tielmann BAO0166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një ditë, e treta "A" udhëtoi për në parkun e lojërave.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024718

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Maksi dhe shokët e tij nuk ngopeshin dot me trenat e shpejtësisë së lartë që kalojnë nëpër ujë, me rrotën gjigante që rrotullohet dhe me karuselët drithërues. Befas, Niki humbi pa gjurmë në trenin e fantazmave.

Çfarë ndodhi? Këto janë situatat tipike për Maksin. Ai dhe Paulina vihen në kërkim të tij dhe u tregojnë fantazmave se çfarë është më drithëruese se ato vetë.

Futuni në historitë drithëruese në aventurat e Maksit në kërkim të së vërtetës dhe duke luftuar të keqen. Sesi do të shkojnë këto aventura dhe a do të luftohen fantazmat derisa të zhduken nga heroi ynë Maks, këtë do ta zbuloni në libër.

Të dhëna

Faqe80
ISBN9789928024718
Titulli origjinalAlbas
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani