Burrë, grua dhe femije Shiko më të madhe

Burrë, grua dhe femije

Erik Segal A-004793

Libër i ri

102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9992788429

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bobi dhe Shila kishin gjithçka: karriera të arritura, dy bija të mrekullueshme dhe një martesë të përkryer... thuajse të përkryer.

Ajo që Shila nuk dinte, ishte që Bobi ishte treguar dikur i pabesë, vetëm një herë, dhjetë vjet më parë, gjatë një udhëtimi pune në Francë. Ajo që Bobi nuk dinte, ishte që kjo marrëdhënie e shkurtër kishte sjellë në jetë një djalë.

Tani ndodh një aksident tragjik... pason një telefonatë fatlume... dhe kjo do ta ndryshojë jetën e Bobit dhe të Shilës përgjithmonë.

VLERESIME

“NJË XHEVAHIR... THJESHT I PËRKRYER... ROMANI PËRCJELL EMOCIONIN E ÇASTIT, ASHTU SI LOVE STORY”

– The Plain Dealer, Klivwlend.

“I PAHARRUESHËM”

– The Pittsburgh Press

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe287
ISBN9992788429
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManushaqe Bako