I ri Tesi dhe java me e cuditshme e jetes sime Shiko më të madhe

Tesi dhe java me e cuditshme e jetes sime

Anna Woltz A-000836

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman prekës dhe i paparashikueshëm, që do t'ju hyjë në zemër. Një takim i rastësishëm, një miqësi që do të zgjasë jetë e mot, një përballje me përvoja që të ndryshojnë kryekëput.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928335999

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Sytë e saj kanë grimca të praruara yll të bukura. Është më shtatlarta ndër vogëlushet bashkëmoshatare, mban çizme ngjyrëgështenjë të lustruara dhe një xhaketë lëkure. Tes ia thonë emrin, gaz e hare rrëzëllen e tëra, ama ndjesë nuk di të kërkojë kurrë.

Tani i ka shkrepur në kokë një plan i çartur për të njohur të atin, që nuk e ka takuar kurrë më parë... ndaj dhe për ta vënë në jetë, i kërkon ndihmë Samuelit, që është më i vogël se ajo dhe ka ardhur me familjen për pushime në ishullin e Tekselit.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe184
ISBN9789928335999
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaItalisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani