I ri Mortina dhe pushimet ne liqenin misterioz Shiko më të madhe

Mortina dhe pushimet ne liqenin misterioz

Barbara Cantini A-008591

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë e re nga seria Mortina që është bërë një sukses ndërkombëtar, deri tani e përkthyer në njëzet e katër gjuhë!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366313

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Më në fund mbërriti dhe koha e pushimeve! Mortina dhe familja e saj nuk bënin pushime prej... shekujsh. Vendi i pushimit: Vila Fronxola e teze Piperkës dhe kushëririt Dilbert.

Por pushimi zgjat fare pak: Mortina zbulon që një nëpunës i mërzitshëm dëshiron ta nxjerrë në ankand vilën, që ngjan si e pabanuar. Do të arrijnë ta shpëtojnë vilën, para se të jetë shumë vonë?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe52
ISBN9789928366313
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldija