I ri Tri rrefenja Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Tri rrefenja

Umberto Eco BDI0568

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga takimi i jashtëzakkonshëm i një tregimtari si Umberto Eco dhe një artist si Eugenio Carmi, tri histori për respektin dhe shpresën, për fëmijë e të rritur, për ata që duan të lexojnë me imagjinatë.

Më shumë detaje

11103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366474

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bomba dhe gjenerali

Atomet e dëshpëruara mbyllur brenda një bombe dhe një gjeneral që dëshiron të nisë një luftë me çdo kusht.

Tre kozmonautët

Tre kozmonautë dyshues që takojnë një marsian me gjashtë duar. Xhuxhmaxhuxhët e planetit Gnu

Një perandor fuqiplotë që mëton të çojë qytetërimin në një planet të vogël, ku banorët janë të pafajshëm dhe të lumtur.

Nga takimi i jashtëzakonshëm i një tregimtari si Umberto Eco dhe një artisti si Eugenio Carmi, tri histori për respektin dhe shpresën, për fëmijë e të rritur, për ata që duan të lexojnë me imagjinatë.

Të dhëna

Faqe112
ISBN9789928366474
Titulli origjinalTre racconti
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdon Qesari